ТОП-5 основних помилок, які заважають продати будинок

Названі п’ять основних помилок, які заважають створити максимальний позитивний ефект на потенційних покупців.

Існує багато будинків, які виставлені на ринок в стані, далекому від придатного для продажу, ділиться своїм досвідом Чарлі Албон ландшафтний дизайнер і ведучий The Lifestyle Channel’s Selling Houses Australia.

Основні помилки власників:

1. Як це ні дивно, але відсутність чіткого і відразу помітного входу є проблемою номер один. Це миттєво ставить потенційних покупців в стан розгубленості, так як вони не знають, де починати огляд і як оцінювати такий будинок. Тому власникові дійсно потрібно і важливо створити симпатичний вхід з помітною відразу дверима. Тому фарбування двері в «свіжий» відтінок може допомогти їй виділитися, крім того, цієї же мети можна досягти завдяки барвистим рослинам або архітектурній формі. Якщо вхідні двері знаходиться десь збоку, слід заздалегідь переконатися, що є чіткий шлях, який вказує напрямок до неї.

2. Відсутність рослин в саду також не допоможе вразити покупців. Існує поширена помилка, що якщо залишити сад абсолютно порожнім, він буде здаватися більше. Це не так. Як раз, пом’якшення візуальної лінії кордонів саду за рахунок чагарників або інших рослин, заважає оці оцінити реальний периметр і візуально робить його більше.

3. Усунення очевидних і небезпечних недоліків, таких, як гниюча деревина в альтанці або необхідність повторного укладання бруківки на доріжці, можуть здатися занадто дорогим задоволенням, особливо якщо ви хочете продати цей будинок. Але краще вкласти гроші в додання житлу більш презентабельного вигляду, щоб воно швидше було продано, ніж затягувати цей процес, накопичувати додаткові маркетингові збори і ризикувати тим, що будинок у такому стані можуть взагалі не купити.

4. Догляд за садом – це постійна робота, і тільки тому, що ви зробили велику прибирання перед початком продажу, не означає, що ви можете про все забути. Дуже важливо позбуватися від бур’янів на основних помітних просторах, а доріжки та вікна повинні бути завжди чисті.

5. Обдерта фарба може зіпсувати враження від будинку і зробити його вигляд покинутим і недоглянутим. А заздалегідь виправити це дуже легко. Фарба є доступним і миттєвим способом оновити ваш будинок. Очистивши стару фарбу і наносячи один або два шари, ви миттєво поліпшити його зовнішній вигляд, пише news.com.au.

Хоча, в Австралії можна продати будинок зовсім непрезентабельний зовнішності, причому досить дорого. У червні, практично розвалюється будинок на пляжі продали за $1 млн.