Тіна Кароль хоче переїхати в новий будинок

Українська співачка Тіна Кароль з чоловіком і трирічним сином знімають квартиру в столиці. Але незабаром сім’я планує переїхати в новий будинок, який знаходиться за Києвом в елітному селищі Конча-Заспа.

В інтерв’ю журналу “Единственная” співачка зізналася: “Сподіваюся, переїзд відбудеться вже в цьому році. Хоча мій чоловік каже, що у високосний рік не варто в’їжджати в нові приміщення….”

Як повідомляла gazeta.ua у 2007-му році чоловік і продюсер Тіни Євген Огір придбав земельну ділянку в Кончі-Заспі і почав будувати заміський будинок. А вже в 2010 році, Огір подарував його дружині на день народження. Однак зіркова сім’я поки що не живе в оселі, оскільки його ремонт ще не закінчений .

«Ремонт робимо повільно, тому що не вистачає грошей. Послугами дизайнерів не користуємося, все робимо своїми силами. В будинок вкладаю всі кошти, які заробляю», – поділилася співачка.

«У нас там є тренажерний зал. Також є кахельний камін – це те, що я нав’язала нашій родині. Камін зроблений за старовинними макетами – абсолютно білий. У моєї бабусі на Західній Україні була піч. Внутрішнім дизайном будинку займаюся я, хоча ми і радимося з професіоналами. Але всі відтінки, кухня, меблі – це все моя робота», – розповіла Тіна Кароль.

Як розповідають друзі співачки, будинок їх подруги має три поверхи. На першому знаходиться вітальня, на другому — кімната сина Веніаміна, на третьому — спальня Тіни і Євгенія.

За їх словами, територія обнесена 3-метровим парканом і обладнана 20 відеокамерами. У зірковому будинку встановлена система “Затишний будинок”, що дозволяє керувати всіма процесами через ПК.