Тернопільська область позбавляється від довгобудів

Станом на 1 січня 2013 року на Тернопільщині налічується 110 об’єктів житлового будівництва загальною площею близько 419 тис. кв. м. і 350 об’єктів нежитлового будівництва державної, комунальної та приватної форм власності.

Такі результати інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва.

Як заявив перший заступник голови облдержадміністрації Микола Головач, спільними зусиллями органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області за період з 1 січня 2011 р. по 1 січня 2013 р. кількість довгобудів зменшилася на 105 об’єктів.

За його словами, з метою завершення споруд розпочатих будівництвом об’єктів всіх форм власності було дано доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації спільно із забудовниками об’єктів вжити заходів для добудови та прийняття в експлуатацію у 2013 р. об’єктів з високим ступенем будівельної готовності.

Головач також розповів, що для зниження числа довгобудів, балансоутримувачам які знаходять добудову об’єктів неможливою або недоцільною, було доручено прийняти рішення про їх продаж, списання чи перепрофілювання.