Таунхаус – вдале капіталовкладення

Для тих, хто хоче придбати власне житло, але на повноцінний будинок грошей не достатньо, таунхаус є відмінним варіантом.

На жаль, свій будинок, квартира для більшості жителів нашої країни залишаються недоступними. Не маловажну роль в ситуації відіграв економічна криза. На думку експертів, ситуація на ринку нерухомості не зміниться до тих пір, поки ціни не будуть відповідати можливостям покупців.

На сьогоднішній день найдорожчим варіантом придбання житла вважаються заміські будинки, а також квартири на вторинному ринку. Однокімнатну квартиру в «хрущовці» можна купити за 50 тисяч доларів. Дивно виглядає те, що квартира в новобудові коштує не на багато дорожче, а часом і дешевше. При цьому в новобудовах більше метраж і нові комунікації. Цей парадокс пояснюється, швидше за стереотипом, що передбачають квартиру як ознака добробуту, хоча житлоплощу, це, в принципі, такий же товар, як і всі інші.

Враховуючи всі цінові нюанси сьогоднішнього дня, найбільш вдалим придбанням є таунхаси, особливо якщо не хочете жити в мегаполісі і з задоволенням поїхали б до передмістя, але грошей на справжній будинок ще не достатньо. Таунхаус – це будинок на кілька мешканців з окремим входом для кожного, щось середнє між приватним будинком та квартирою. Великою перевагою такого типу житла, є відсутність сусідів зверху і знизу, а також наявність власного, хоч і зовсім невеликої ділянки землі. Селища таунхаусов, як правило, мають свою інфраструктуру, але на відміну від котеджних містечок розташовані ближче до мегаполісу.

Для порівняння: ціни на приватні будинки в передмісті починаються від 130-150 тисяч доларів, таунхаус площею 90-110 квадратів можна купити майже в два рази дешевше.