Сума угод з світової нерухомістю в 2013 р. досягне $1 трлн

Зростаюча активність на ринках Північної Америки та Азії призвела до того, що, вперше з 2007 р. доходи у сфері нерухомості можуть перевищити $1 трлн.

За даними доповіді компанії Cushman & Wakefield, у 2013 р. очікується зростання глобальних інвестицій у нерухомість на 14%, що стане найбільшим збільшенням після торішнього стрибка в США – до $929 млрд. Раніше найвищі результати в штатах були продемонстровані в 2008 р., коли дохід від інвестицій в нерухомість склав $1,25 трлн.

«2012 р. був роком глибокої невпевненості в світовій економіці, яка перешкоджала прийняттю рішень активності на ринку, – відзначає виконавчий директор Cushman & Wakefield Глен Руфрано. – Ми очікуємо, що в 2013 р. невизначеність піде, про це вже свідчать дані перших місяців».

Незважаючи на те, що основні активи зосереджені в офісному секторі Нью-Йорка і Лондона, інвестори починають проявляти довіру і до інших ринків. У США, як і в Азії (у тому числі в Індії та Індонезії), очікується зростання продажів на 15-20%. Експерти очікують, що інвестиції в нерухомість Європи поки залишаться на низькому рівні.