Сучасні тенденції вітчизняного ринку котеджної нерухомості

У поточному році котеджні селища стали знову самим затребуваним видом житла. Специфіка попиту підштовхнула забудовників скорегувати пропозицію, зводячи відокремлені будинку площею до 200 кв. метрів з фінальної обробкою.

Мода на мінімалізм продовжує панувати на вітчизняному ринку житлової нерухомості. Так, найбільшим попитом користуються невеликі котеджі, в створенні яких використовувалися «земні» будівельні матеріали, такі як бітумна черепиця, облицювальна плитка, гіпсокартон і т. д.

Незважаючи на і без того невисоку вартість, краще продаються невеликі котеджі, де немає необхідності інвестувати в обробку. Сьогодні в пошані житло, повністю готове до заселення. Покупці не хочуть пов’язувати з обробкою і ремонтом, а продавцям доводиться прогинатися під запити вузької цільової аудиторії.

Іншою актуальною тенденцією ринку приватних домоволодінь є продаж житлоплощі в «заміських клубних будинках», які являють собою особняк малої поверховості, розділений на декілька відокремлений квартир. Ціна на такі об’єкти в столиці стартує від 900 доларів за «квадрат». У пакет зручностей входить своя парковка, загальний ділянка, комунікації і 4-5 сусідів на додачу.