Страхування нерухомості в стадії активного розвитку

Сьогодні спостерігається активний розвиток практично всіх видів класичного страхування, але найбільш популярним є страхування об’єктів нерухомості.

Активному розвитку ринку страхових послуг сприяє кредитування, а також тенденція введення державою обов’язкових видів страхування, наприклад, у разі оформлення іпотечного кредиту.

За даними експертів ринку, з усіх застрахованих об’єктів нерухомості 90% припадає на житло, придбане в кредит, і лише 7-10% страхуються при безкредитной купівлі.

Процес розвитку українського страхування пригальмовують високі відсотки виплати кредиту, які для більшості позичальників є великим навантаженням.

Що стосується інших сфер страхування, то в сфері бізнесу, наприклад, залишається актуальною захист від ризиків, здатних нашкодити функціонування того чи іншого підприємства. В сільськогосподарській галузі підприємства страхують від таких стихійних лих, як посуха, повінь або град. У промисловій сфері акцент робиться на страховку від ризиків, здатних нашкодити репутації організації, адже не рідкісні випадки, коли з-за поломки транспорту чи обладнання зривалися терміни поставок та ін