Ставка оренди торгових площ у Києві до кінця року збережеться

В даний час частка вільних торговельних площ у Києві утримується на низькому рівні – близько 2,5% від загального обсягу якісної пропозиції.

До такого висновку прийшли аналітики Jones Lang LaSalle.

Протягом перших трьох кварталів 2012 р. максимальна ставка оренди торгових площ залишалася стабільною – на рівні $1 176/кв. м/рік.

До кінця поточного року експерти не прогнозують зміни даного показника.

«Ми очікуємо, що в 2013 р. ринок торговельної нерухомості Києва продовжить свій активний розвиток. За нашими прогнозами, обсяг торговельних площ у столиці України може збільшитися в річному зіставленні на 21%. За умови збереження високого споживчого попиту ми будемо спостерігати подальшу якісну трансформацію торгових об’єктів і зміцнення міжнародних позицій компаній на ринку», – прокоментував заступник керівника відділу торгових площ Jones Lang LaSalle в Україні Олексій Пашунов.

Він також додав, що на сьогодні примітним є і те, що, крім операторів торгової галереї, інтерес до ринку рітейлу Києва почали проявляти гравці розважального сегменту та сфери громадського харчування. При цьому у розважальному сегменті спостерігається не тільки збільшення кількості гравців, але диференціація форматів.