Стартує будівництво першого українського аутлети Kiev E95 Outlet Centre

Компанія EVO Land Development (Київ) планує в квітні 2013 року почати будівництво першого в Україні професійного аутлет-центру Kiev E95 Outlet Centre в 12 км від столиці біля траси Київ-Одеса, повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в прес-службі компанії.

«На даному етапі проект знаходиться на стадії підготовчих робіт перед початком будівництва: проводяться роботи по зрізання рослинного шару ґрунту і вирішуються питання енергозабезпечення об’єкта. У квітні 2013 року починаються будівельні роботи», – повідомили в прес-службі.

Відкриття першої черги аутлет-центру, орендна площа якої складе 16,732 тис. кв. м, заплановано на весну 2014 року.

За даними EVO Land Development, яка виступає девелопером цього проекту, на сьогоднішній день в оренду здано понад 55% аренднопригодных площ першої черги аутлет-центру і на даний момент готуються до підписання ще кілька договорів, які складуть ще приблизно 5%.

У компанії поки не озвучують назви орендарів, зазначаючи, що їх перелік буде оприлюднений після початку будівельних робіт. Серед підписантів орендарів представлені товарні сегменти: жіночий, чоловічий та дитячий одяг, одяг лайфстайл, спортивні товари, парфумерія, товари для дому, аксесуари і шкіргалантерея, хутряні вироби, кафе і розважальний центр. Всі бренди відповідають рівню вище середнього, преміум класу і класу люкс.

Згідно з проектом, всередині центру буде розташований дитячий розважальний комплекс площею 623 кв. м. Крім того, в розробці знаходиться дитячий тематичний і розвиваючий парк. На території аутлет-центру також буде знаходитися рекреаційний парк на 1 га та озеро (каток в зимовий період), супермаркет, і ін.

«Плани на будівництво другої та третьої черги будуть залежати від потенціалу ринку роздрібної торгівлі Києва та України в цілому. Хоча вже на сьогоднішній день є ряд брендів, які заявили про намір відкриття магазинів у другій черзі», – повідомили в компанії.

Раніше повідомлялося, що загальна орендна площа центру, який буде реалізований у три фази, складе 34,98 тис. кв. м.

Стратегічний партнер девелопера – британська компанія Chameleon Retail Centraleurope, яка реалізувала шість аутлет-проектів в Європі, раніше оцінювала інвестиції в реалізацію проекту на рівні близько $50 млн. При цьому Chameleon Retail Centraleurope спільно з EVO Land Development повідомляла про плани побудувати в Україні лише п’ять подібних аутлет-центрів. Деталі по іншим чотирьом об’єктам не уточнювалися.

Довідка:
Chameleon Retail створена в 2002 році і працює на ринку стічних торгових центрів.
EVO Land Development – девелоперська компанія з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на розвитку проектів у сфері комерційної і житлової нерухомості, а також надання послуг консалтингу та брокериджу в цих сегментах.