Стартувало будівництво V черги ЖК «Акварелі». Квартири вже у продажу!

Компанія ADH (Akvareli Development Holding)приступила до будівництва і попередніми продажу V черги житлового кварталу «Акварелі», розташованого в найближчому передмісті Києва місті Вишневе відповідно до затвердженої Декларацією про початок виконання будівельних робіт,

V черга включає в себе 7 секцій висотністю 8-12 поверхів. Заплановано почергове будівництво і введення в експлуатацію секцій з повним закінченням робіт у грудні 2013 року.

Дана чергу буде прямим продовженням єдиного архітектурного стилю кварталу. Близько 27 планувальних рішень, різні видові характеристики, метраж квартир від 31 до 119 кв. м, квартири – студії, дворівневі квартири з мансардами – вам буде з чого вибрати житло, що відповідає вашим уявленням про комфорт і затишок.

Різноманітність форм оплати дозволить підібрати оптимальне рішення для кожного. До вже працюючих фінансовим інструментам додано розстрочка на 6 платежів. При купівлі квартири в ЖК «Акварелі» ви можете вибирати між наступними варіантами оплати:

  • 100% оплатою бажаної квартири. Надається знижка 7% від вартості;
  • безпроцентної розстрочкою до закінчення терміну будівництва (1 рік, до грудня 2013 року) з першим внеском 50% від вартості квартири;
  • кредитом від забудовника на 4 роки під 16% річних у гривні так само з першим внеском 50% від вартості квартири;
  • і розстрочкою на 6 платежів без першого внеску! Даний варіант передбачає оплату вартості квартири протягом 6 місяців рівними частинами. Ця форма оплати буде застосовуватися до квартир вартістю від 60 000 у.е.