Стан депозитів на 17.10

У період з 10 по 16 жовтня середні процентні ставки за депозитами в національній валюті та доларах США зросли, євро – збереглися на колишньому рівні.

За минулий тиждень середні процентні ставки в гривні знизилися лише для вкладів на термін до місяця (на 0,07 процентних пунткта до 5,56%). Про це свідчить огляд* актуальних депозитних програм Фінансового супермаркету, проведений ЛІГА.Фінанси (дані на 17.10).

Для інших термінів вкладів було відзначено зростання процентних ставок. Найбільше зросли ставки по депозитах на термін від 3 до 6 місяців (на 0,19 в. п. до 11,39%) і на термін від 6 до 12 місяців (на 0,14 в. п. до 12,56%). Підвищення середніх процентних ставок пов’язано з тим, що ряд банків, у тому числі і найбільших – Райффайзен Банк Аваль, ПУМБ, Укргазбанк, Фінанси і Кредит – покращили умови вкладів у національній валюті.

Що стосується вкладів у доларах США, то незмінними залишилися тільки ставки за безстроковими вкладами (2,83%) та депозитів на термін до місяця (2,38%). Для інших термінів вкладів відзначено зростання середньої ставки в межах 0,05 процентних пункту. Протягом минулого тижня ставки за доларовими вкладами підвищили БТА Банк, Universal Bank, Ощадбанк, “Фінанси та Кредит” та Дочірній банк Сбербанку Росії в Україні.

Процентні ставки за депозитами в євро збереглися практично на колишньому рівні – зміна середніх процентних ставок не перевищувала 0,01 процентних пункту для всіх термінів вкладів.