США будуть інвестувати в Сумщину

Як повідомили в прес-службі Сумської державної адміністрації, губернатор області Юрій Чмирь представив в Посольстві США в Україні інвестиційний потенціал регіону.

Зустрічаючись з Послом США Джоном Теффтом, Ю. Чмирь запевнив, що на Сумщині створені найбільш сприятливі умови для роботи бізнесу: «Ми запровадили «єдине інвестиційне вікно», що суттєво спростило оформлення документів на реалізацію інвестиційних проектів та скоротило терміни їх реалізації. Усі дозвільні процедури в регіоні обмежено до одного року».

Як приклад успішної реалізації на Сумщині інвестиційних проектів чиновник назвав компанію «Крафт Фудз Україна» з американським капіталом, яка завдяки підтримці влади лише за рік побудувала в Тростянці цех виробництві бісквітного печива, освоївши при цьому $40 млн.

Ю. Чмирь назвав договір на отримання гранту Американського агентства торгівлі та розвитку на будівництво в Сумах сміттєпереробного заводу, підписаний послом США Джоном Теффтом та директором ТОВ «Світ-М» Сергієм

Шевченка, черговим важливим кроком до залучення в регіон американських інвестицій. Чиновник запросив посла відвідати Сумщину, щоб переконатися в дієвості «єдиного інвестиційного вікна».