Спів птахів у дворі допомагає продати нерухомість дорожче

Ніжного цвірінькання птахів на задньому дворі може бути достатньо, щоб підняти настрій кожному, однак це може бути ознакою того, що нерухомість буде коштувати дорожче.

Нове дослідження ринку нерухомості у Великобританії показало, що будинки в районах, багатих пернатими мешканцями, продаються в середньому на 32 000 доларів дорожче, ніж ті, де птахів менше, пише The Telegraph.

Дослідження, в якому враховувалися такі фактори, як розмір будинку і рівень урбанізації області, було виявлено, що наявність навіть одного незвичайного виду птахів служить показником високої ціни на житло в районі. А чим більше видів птахів виявлено, тим вищими будуть ціни. Це вказує на той факт, що покупці звертають особливу увагу на спів солов’їв або стукіт дятлів, оскільки це допомагає визначити якість життя в обраних околицях.

Дослідники також відзначили, що знаходяться поруч парки майже не впливають на кількість птахів, оскільки більшість з них воліють гніздитися в приватних садах.

Спів птахів, як вже відомо, позитивно впливає на людини, допомагаючи йому розслабитися і поліпшити настрій, однак таке співвідношення ціни нерухомості і птахів, швидше за все, пов’язано з бажанням покупця володіти будинком з садом і жити в екологічно безпечних районах. Оскільки птахи дуже чутливі до навколишнього середовища, їх присутність – хороша ознака такої області.