«Сонячна долина» – кращий котеджне містечко 2012 року

За результатами 6-го Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу «Котеджне містечко-2012» переможцем у номінації «краще котеджне містечко України еліт-класу», одноголосним рішенням журі, був визнаний котеджне містечко «Сонячна долина».

Високе визнання як професіоналів ринку нерухомості, так і потенційних покупців, проект «Сонячна долина» заслужив насамперед вдалим втіленням ідеальної формули: «життя за містом – робота в місті» і високих європейських стандартів.

Сьогодні у «Сонячній долині» поєднуються вдале місцерозташування, унікальна концепція, сприятливі природні умови, висока якість будівництва, а також насичена внутрішня інфраструктура, власний сервіс і багаторівнева система безпеки. Все це робить «Сонячну долину» оптимальним місцем для комфортного проживання з сім’єю, здорового способу життя і зручного транспортного сполучення з Києвом.

Всеукраїнський конкурс «Котеджне містечко-2012» проводиться консалтинговою компанією «Реалекспо», спеціалізованим порталом «Заміська нерухомість», Міністерством регіонального розвитку та будівництва, Конфедерацією будівельників України, Земельною Спілкою України та Асоціацією фахівців з нерухомості України. Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбулося в рамках щорічної «Бізнес-зустрічі професіоналів ринку житлової і заміської нерухомості».

Також за результатами голосування користувачів порталу zagorodna.com «Сонячна долина» був визнаний «Кращим котеджним містечком еліт-класу».

Крім того КГ «Сонячна долина» два роки поспіль (2009 і 2010 рр..) ставав переможцем конкурсу Luxury Lifestyle Awards в номінації «Заміська нерухомість», а також переможцем 5-го Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу «Котеджне містечко-2010» у номінації «Кращий котеджне містечко України».