Сьогодні вигідно інвестувати в зелене будівництво

Інвестиції в об’єкти зеленого будівництва дуже перспективні, про це було заявлено на круглому столі, присвяченому обговоренню перспектив розвитку зеленого будівництва та його сертифікації в Україні.

В ході міжнародного круглого столу був зроблений акцент на тому, що на сьогоднішній день світова будівельна галузь, в тому числі невиробнича і житлова, споживає близько 40% енергії, що робить її однією з найбільших кінцевих споживачів енергоресурсів.

Відповідно підвищуючи рівень енергоефективності того чи іншого будинку закономірно призведе до зменшення обсягів викиду парникових газів, а шляхом регулювання внутрішнього температурного режиму вдома, створення оптимального електроосвітлення і режиму вентиляції, буде підвищуватися рівень безпеки і комфорту користувачів.

Ці переваги впровадження технологій зеленого будівництва залучать великий інтерес покупців, що власне і робить вигідними інвестиції.

На даний момент будівлі, побудовані з урахуванням основних принципів зеленого будівництва є у Львові та Харкові, планується також зведення таких об’єктів у столиці.

Відзначимо, що останнім часом українські інвестори все більше звертають увагу на об’єкти нерухомості, що будуються в ключі енергозберігаючих технологій та зеленого будівництва, з урахуванням концепції енергоефективності.