Сьогодні вигідно інвестувати в комерційну нерухомість Швейцарії

Кожен підприємець бажає мати не тільки бездоганну репутацію, але і підкріплювати її реальним станом справ. Напевно, саме тому, як зазначають експерти ринку нерухомості, істотно зростає в останні роки попит не тільки на житлову нерухомість, але і на офісну. При цьому переваги покупців істотно різняться.

Комерційна нерухомість в Швейцарії за кількістю продажів не особливо перевищує житлову, але це чи не єдиний приклад такої рівноваги. Адже Швейцарія є не тільки відмінним місцем для відпочинку (гори, лижні курорти), але і чудовим місцем для базування бізнесу. Таким чином, в певному сенсі виходить поєднання приємного з корисним. Набутий там ресторан або готель будуть приносити постійний дохід, але ніхто не буде намагатися, як у нас, перебрати бізнес на себе, насилати перевіряючі інстанції, завдання яких – оштрафувати по-максимуму. Тобто там можна вести бізнес спокійно і законно.

А от нерухомість в Туреччині, наприклад, у дев’яноста відсотках випадків купується для житла, оскільки країна краща саме в якості курортного відпочинку. Там чудова природа, відмінний повітря і море, але не настільки привабливий інвестиційний клімат, щоб замислюватися про придбання там комерційної нерухомості.

При цьому не можна не відзначити і вартість об’єктів за кордоном. Незважаючи на той факт, що наша країна не є зразком стабільності та багатства і фактично ще досі входимо в перелік країн, ціни на нерухомість у багатьох регіонах не тільки досягають середньоєвропейських, але в деяких випадках навіть перевищують їх.

Тому для деяких компаній значно зручніше відкривати за кордоном офіси своїх компаній навіть з банальної можливості заощадити.

Ще один нюанс – це законодавча база. В тій же Швейцарії власник нерухомості завжди може бути впевнений, що його інтереси не постраждають внаслідок прийняття будь-яких законів.