Скільки коштує зустріти Новий рік у Львові?

Багато українців бажають зустріти Новий рік у західній столиці України, але далеко не всім це по кишені. Скільки коштує орендувати квартиру в центрі міста у новорічну ніч?

Це дізналися аналітики найбільшого в Україні сайту безкоштовних оголошень Slando.

Оренда просторого однокімнатної квартири в самому центрі Львова обійдеться близько 250-300 гривень. Це в будній день, а на вихідні традиційно зростає до 300-400 гривень. Але ось на Новий рік їх власники хочуть зірвати куш, виставляючи свою нерухомість вже за 1200 на добу. Саме стільки коштуватимуть апартаменти площею 50 м2 за адресою площа Ринок 25. Мінімальний термін оренди на новорічні свята – чотири дні.

Практично за ту ж ціну вже можна взяти «двушку» в радіусі кілометра від центру. Квартири аналогічної площі та всім необхідним для проживання обійдуться від 1200 до 1500 грн. Мінімальний строк оренди становить чотири дні. Не в свята вартість таких квартир коливається в межах 400-500 гривень.

Трикімнатна квартира з ремонтом і всіма зручностями обійдеться вже щонайменше 2000 гривень на добу. Так, «трійку» на вулиці Січових Стрільців, 17, де одночасно можуть розміститися вісім осіб, на Slando пропонують за 2200 гривень на добу. А провести новорічну ніч в самому центрі міста обійдеться вже приблизно в 3000 грн. За таку суму зараз доступна квартира на площі Ринок 20, здатна розмістити до семи осіб. Звичайна ціна цих квартир – 800 гривень на добу.

Для тих, хто планує зустріти Новий рік у західній столиці максимально економно, існую хостели. Але і вони суттєво подорожчають. Вартість спального місця в центрі міста напередодні свят зросте з 70 до 200 гривень.

Аналітики Slando вказують, що в сезон новорічних свят ціни на оренду житла збільшуються мінімум в два рази. Але, якщо приміщення не здається за кілька днів до Нового року, то орендодавці готові істотно знижувати його вартість. Тому, люди можуть самі вирішувати – орендувати найбільш вподобані квартири заздалегідь, або чекати падіння цін, вибираючи з варіантів, що залишилися. Але, як показує практика, вже за два тижні до Нового року вільних квартир у місті Лева майже не залишається.