Скільки коштує зняти квартиру на Новий рік у Києві, Донецьку та Одесі?

Якщо Ви хочете зняти квартиру на Новий рік, Вам слід знати декілька нюансів, щоб заощадити свій час і гроші.

У першу чергу варто подати оголошення про наміри зняти квартиру. Ціна подобової оренди квартири в новорічну ніч зазвичай збільшується вдвічі, а то і втричі.

Незважаючи на це, багато господарів погоджуються здавати квартири за заниженими цінами, а також заздалегідь. Таким чином, чим раніше Ви знімете квартиру, тим дешевше обійдеться це задоволення. Адже оренда квартира – не останнє питання, яке Вам належить вирішити перед святкуванням.

Важливим фактом при подобовій оренді квартири, особливо в новорічну ніч, є визначеність з кількістю присутніх людей. Це – один з перших і основних питань, яке хвилює господаря квартири.

Ціна квартири часто залежить від декількох факторів – район, стан квартири, кількість ночей.

Як правило, господарі квартири здають свою нерухомість в новорічну ніч не менш ніж на дві-три доби, але є й ті, хто готовий здати на добу.

Район міста для багатьох деколи не має значення. Рекомендуємо Вам відповідально поставитися до вибору району для святкування приходу Нового 2013-го року, якщо Ви не хочете витрачати зайві гроші. З іншого боку, якщо Вас цікавить комфорт, затишок, а також близькість до потрібних місцях (для можливих нічних прогулянок) – район не так вже і важливий. В цьому випадку все впирається у Ваші фінансові можливості.

Стан квартири – фактор, який можна розділити на два умовних рівня: VIP і економ-варіант.

Господарі VIP-квартир, найчастіше приймають заявки на оренду заздалегідь, особливо в новорічну ніч. Як правило, VIP-квартири здаються в центрі міста і відрізняються від економ-варіанту наявністю сучасного ремонту, розкішною сантехніки (джакузі тощо), меблів, побутової техніки, а також можливістю отримання додаткових послуг, наприклад Інтернет і ТБ.

Економ-варіант – це квартири в різних районах Києва, які надають орендарю можливості “першої необхідності”. Мова йде про простому ремонті, меблів і т. д. Такий варіант відмінно підходить для тих, хто хоче просто зняти квартиру в новорічну ніч, щоб провести її у вузькому колі друзів. Таких варіантів квартир, за статистикою, набагато більше, ніж VIP, що обумовлено закономірною зацікавленістю і можливостями потенційних орендарів.

У Києві 2-3-кімнатна квартира на Новий рік здається за 1300-2000 грн./добу, в Донецьку – 700-1500 грн./добу, в Одесі – 450-2000 грн./добу залежно від стану.

Останній і важливий порада – перш ніж звертатися по допомогу до ріелтору, спробуйте пошукати варіанти самі, а також не варто поспішати. Розмістивши оголошення на нашій дошці, Ви можете бути впевнені в тому, що його побачать сотні потенційних власників квартир. Таким чином, Ви зможете набагато легше і дешевше підібрати підходящий варіант, прийнявши дзвінок або зв’яжіться з автором розміщеного на нашій дошці оголошень.

Орендуючи квартиру або будинок навіть на 2-3 дні, укладіть договір з господарем. У ньому повинен бути список речей, за які ви відповідаєте. Якщо ж господар потім зажадає від вас якусь “безцінну” статуетку, про яку ви і знати не знаєте, у вас буде право нічого не повертати. По-друге, Цивільним кодексом не передбачено розірвання договору в односторонньому порядку. Тому господар вже не зможе відмовитися від своїх зобов’язань без вашої згоди.

Нотаріально завіряти документ оренди не потрібно, достатньо його завізувати підписами орендаря і господаря із зазначенням їх паспортних даних”. До речі, переконайтеся, що перед вами власник будинку: нехай пред’явить паспорт і право власності на квартиру.