Скільки коштує проживання в Карпатах на новорічні свята?

Близько 3500 грн. за тиждень доведеться викласти за проживання в Карпатах в період новорічних свят.

Як повідомляє видання “Дело”, для тих, хто хоче самостійно планувати програму свого новорічного відпочинку в Карпатах, може підійти проживання в приватних садибах.

Приміром, в Івано-Франківській та Чернівецькій області пропонується безліч садиб, котеджних будиночків. Найчастіше, господарі такої нерухомості пропонують умови проживання не гірші готельних і при цьому, досить часто балують своїх постояльців домашньою кухнею і екскурсіями, які самі організовують.

Що стосується вартості проживання в садибі, то на неї впливає рівень комфорту. В основному ціни коливаються від 100 до 1600 грн. в добу.

Варто відзначити, що господарі садиб піднімають ціни на житло в період новорічних свят на 25-30%, а місцями — і в 2 – 2,5 рази в порівнянні з цінами в несвяткові дні.

Середня ж вартість відпочинку для двох чоловік на 6 днів складе близько 3100 грн.

Ті, хто має намір відпочивати виключно в готелі, доведеться викласти близько 900 грн./добу за двомісний номер.

В середньому 5-7 днів проживання в готелі поблизу Буковеля або Славського буде коштувати близько 6200 грн. При цьому, в таку ціну будуть включені сніданок або напівпансіон. Перевагою проживання у готелі є те, що у Новорічну ніч там влаштовують розважальні програми.

Справжнім екстримом вважається проведення Новий рік у наметі на вершині гори. Безсумнівно, таке свято запам’ятається на все життя. Туристи можуть вибрати найбільш підходящий для себе – проживання в хостингу, садибі з зручностями на вулиці або ночівля в наметі біля традиційного гуцульського багаття. Вартість таких екстрім-турів варіюється від 700 до 3 тис. грн. з людини, а середня ціна становить близько 1800 грн.