Скандальна вирубка лісу під фільварки в р. Буча. ВІДЕО

У місті Буча під Києвом розгорівся скандал. Там рубають ліс, а замість нього зводять маєтки.

На День Незалежності, прямо перед очима відпочиваючих під пилку пішло близько 30-ти дерев. Більшість з них росли тут по 50, а то і більше років. Ряд звернень у міську владу та міліцію не дали ніякого результату. Люди заявляють – якщо так триватиме далі, відстоювати ліс будуть силою, йдеться в сюжеті ТСН.

Замість повалених дерев у Бучі з’являються несколькосотметровые паркани – майбутні власники з блискавичною швидкістю захищають свої володіння.

Перші спроби розпочати будівництво посеред лісу, були ще два тижні тому, але тоді завадили мешканці. Однак паркан з’явився, коли люди були на роботі.

Олександр Васильович пам’ятає, як ці дерева садив його батько. Події на День Незалежності, коли за парканом зрубали 30 сосен, називає вбивством.

Місцевий житель Олександр Сумцов ділиться: «Всі думали, що тут буде парк, лавки, фонтанчики, ігрові майданчики».

Не допоміг і виклик міліції. Приїхали, зафіксували, але споруда маєтку триває.

За ліс люди борються і ще з одного приводу – поруч завод з переробки пластмаси. Саме дерева стримують проходження шкідливих парів звідти.

Ряд звернень, кілька десятків підписів, не викликали у місцевої влади жодної реакції – міський голова Бучі, як виявилося, взагалі не знає, що десь, щось рубають». Він порадив звернутися до містобудівної інспекцію. Там пояснили: ліс – це не ліс, а зелені насадження, які розділили між інвалідами.

Незважаючи на свій фізичний стан, нові власники вже встигли розмістити десятки повідомлень з пропозицією продати ділянку. За сотку – 5 тисяч доларів.

Журналістам ТСН вдалося поговорити з будівельниками, які і будуть будувати особняк для так званого інваліда. Вони дали своє визначення лісу: «Все інше – д*рьмо, г*вно. Ось цю сосну – нах*р, цю теж нах*р, їй років 120. Три, чотири, п’ять років – нах*р!» – показуючи зрубані величезні дерева розповідає будівельник.

У міліції кажуть, що справу порушили, і звинувачення в бездіяльності відкидають. Адже готують подання в прокуратуру.

Якщо справа не зрушить з місця, жителі Бучі обіцяють відбиватися силою.