Що являє собою технологія «Зростаючий будинок»?

Нова сучасна технологія «Зростаючий будинок» дозволяє будувати будинок у кілька етапів, поступово розширюючи його, не зачіпаючи вже житлових приміщень.

Цей економічний варіант будинку може бути цікавим, якщо у Вас в майбутньому буде зростати сім’я або з’явилася можливість збільшити площу будинку.

Завдяки новій технології можливо збільшувати площу будинку, створеного в одному архітектурному стилі, від 40 до 300 кв. м. Процес зведення будинку є всесезонним, так як володіє прекрасною теплоізоляцією, завдяки сучасним деталей з клеєного бруса, виконаного на спеціальному обладнанні за системою «шип-паз» в стилі Фахверк. Фахверк – будівельна конструкція з багатовіковою історією (поширений стиль в Західній Європі: Швеція, Німеччина, Англія, Франція і не тільки, а також в Японії, і тільки останнім часом цей стиль поширюється в Росії та Україні). Декоративна роль фахверка полягає в можливому поєднанні дерева зі склом або металом, або поділ фасадних панелей за формами і кольорами. З допомогою архітектурної конструкції фахверк, незалежно від земельної ділянки, місцезнаходження та розміру будинку, можна будувати міцні і красиві будинки.

В основі конструкції лежить система з високоякісних і міцних клеєних балок (створених з деревини хвойних порід, частіше сосни). Клеєні балки і бруси є конструкційним і декоративним матеріалом.

Завдяки великому перетину у деревині і довжині близько 18 метрів, бруси досить легкі і тому не вимагають наявності дуже масивного фундаменту. Це дозволяє зводити жорстку і довговічну конструкцію в найкоротші терміни і з використанням одного архітектурного стилю. Вся дерев’яна конструкція просочується і покривається спеціальними складами, які захищають від вологи, ультрафіолетових променів, гниття, мікроорганізмів і навіть від легкого запалення.

Важливо розуміти, щоб Ваш «Зростаючий будинок» був ідеальним і гармонійним, необхідно скласти проект, в якому будуть вказані всі етапи будівництва включаючи розширення будинку як у висоту, так і в ширину. Також необхідно скласти фінансовий план і терміни виконання. Таким чином, Ви зможете жити в будинку вже через пару місяців після початку будівництва, поступово добудовуючи інші приміщення.

Позитивні характеристики будинків зведених за технологією “Зростаючий дім” полягають у наступному: легкі фундаменти, так як вага дерев’яного будинку (600-900 кг/м3); стіни та перекриття складаються з цілісних клеєних балок і брусів; для теплоізоляції, зовнішні стіни можна утеплити мінеральними утеплювачами, що дозволить будинку витримувати холодні зими; фасади будівлі можуть бути різними: штукатуренными, з цегляної кладки; висока звукоізоляція (залежить від конструкції); можливість вибору розмірів дверних і віконних прорізів; не дивлячись на те, що основний матеріал-це дерево, він досить пожежобезпечний; екологічна чистота будинку; короткі зрокі будівництва.