Що врятує готельну нерухомість?

Майбутнє готельного бізнесу за шопінг-готелями, – в один голос заявляють експерти.

На думку фахівців, такі об’єкти є одними з країн і затребуваних сегментів сучасної індустрії гостинності.

Шопінг-готелі являють собою об’єкти, які розташовуються на території великих торгових центрів. Такі готелі досить затребувані серед тих мандрівників, які виїжджають за кордон за тим, щоб зробити необхідні покупки.

Великим плюсом для постояльців є те, що для того, щоб опинитися в торговому центрі, їм навіть не доводиться виходити на вулицю.

Часто шопінг-готелі користуються попитом у великих фінансових центрах і мегаполісах.

На сьогоднішній день шопінг-готелі служать об’єктами для залучення туристів, що приїжджають в Емірати й Саудівську Аравію.

Згідно зі звітом компанії World Travel Market, на сьогоднішній день одним із самих великих шопінг-готелів світу є готель “Al Faisaliah Hotel”, яка розташовується в Саудівській Аравії. Готель безпосередньо пов’язаний з торговельним центром, в якому представлена продукція різних світових брендів. Також одним відомим готельним об’єктом такого формату є готель бренду Кемпінські, який займає західну частину центру торгівлі Mall of the Emirates в Дубаї в ОАЕ.

Постояльці цього готелю можуть не тільки зайнятися захоплюючим шопінгом, але також відвідати кінотеатр, театр або центр мистецтв, які розташовуються на території ТЦ. Бонусом є те, що в ціну номера в цьому шопінг-готелі в Дубаї також входить ціна ваучера на 140 доларів.