Що слід знати при купівлі котеджу?

Придбання власного заміського будинку – справа не з легких. Адже купівля будинку може стати придбанням звичайного кота в мішку, в разі якщо ви зважилися на вже готовий будинок і не брали участь у його безпосередньому будівництві. Чого варто побоюватися, купуючи таке житло?

Як пише domobaza.info сьогодні майже всі потенційні покупці заміської нерухомості сподіваються на те, що відразу після покупки котеджу, вони зможуть в нього заїхати. Однак це омана. Практика показує, що навіть якщо ви купите найдорожчий будинок під ключ, в подальшому це не полегшить життя.

Дуже часто тільки в першу зиму бувають проблеми з відключенням електрики, і згодом газового котла. Після цього вам точно доведеться купувати резервний електрогенератор, який буде працювати на бензині. А це чималі витрати.

Навесні в підвалі може з’явитися вода. Все тому, що гідроізоляція приміщення була проведена не якісно та не по всіх стандартів. Підсумкова ціна питання може бути дуже великою, тому важливо передбачити всі ці моменти і все ретельно перевірити перед придбанням заміського будинку.

Обізнані покупці вже заздалегідь готуються до проблем, тому не переймаються коли дізнаються, що будинок до розуму доведеться доводити ще кілька років, на що піде багато грошей.

Експерти порталу domobaza.info зазначають, що такі показники тільки переконують покупців нерухомості в тому, що з боку вітчизняних забудовників не варто очікувати якісного будівництва.