Що потрібно перевіряти при покупці будинку

При купівлі будь-якої нерухомості, будь то будинок або квартира, дрібниць бути не може. Це досить відповідальна і серйозна справа. Купуючи приватний будинок або котедж, новий власник повинен врахувати всі нюанси і провести повноцінний огляд нерухомості.

Для людини, яка не займається будівництвом, реально оцінити місцерозташування будинку і його планування. Придивившись уважніше, можна провести зовнішню перевірку всіх технічних систем будинку, таких як водостічні системи, каналізація або електропроводка. Це обов’язково слід робити в тому випадку, якщо будинок купується з других рук.

Зовнішній огляд будинку.

В першу чергу, варто провести зовнішній огляд будинку і вивчити навколишню територію. Такий огляд краще проводити навесні. В даному випадку талі і грунтові води дозволять визначити гідроізоляцію фундаменту. Затоплений підвал може свідчити і про те, що водостічні системи працюють не кращим чином. Ознакою цього можуть бути навіть сирі кути будинку. Тому, в даній ситуації слід з’ясувати, коли було встановлено водостічні системи Україна і де вони купувалися. Далі необхідно визначити висоту розташування перших вінців будинку відносно рівня землі. Чим вони вище, тим краще стійкість до атмосферних опадів. Тоді навіть самі недорогі водостічні системи Україна не призведуть до його намокання. Наступним моментом у зовнішньому огляді є стіни. Це особливо важливо, якщо будинок побудований з деревини. Уважно подивіться, чи є на стінах щілини, цвіль або якісь інші дефекти.

Також, при зовнішньому огляді особливу увагу слід приділити тому, в якому стані знаходяться водостічні системи будинку. Слід пам’ятати, що для нормального функціонування цих систем потрібні довгі відкоси, які будуть додатково захищати стіни від води. Пам’ятайте, що якісні водостічні системи Україна – це запорука довгої експлуатації будинку.

Внутрішній огляд.

При внутрішньому огляді звертайте увагу на двері і вікна, оскільки їх перекіс є першою ознакою усадки будинку. Огляньте кути на предмет протікання і протягів. Волога в кутах будинку може виникнути, якщо водостічні системи функціонують недостатньо або ж порушилася гідроізоляція фундаменту. Це дуже серйозне явище, яке в подальшому може призвести до усадки будинку. Тому, якщо ви все ж вирішите купувати такий будинок, постарайтеся встановити більш сучасні водостічні системи Україна і поліпшити гідроізоляцію фундаменту.