Щаслива сімка: найбільш відвідувані ТЦ в Донецьку

ТОП-7 відвідуваних торгових центрів (ТЦ) Донецька очолив “Донецьк Сіті Центр” згідно данныv досліджень ринку торгової нерухомості Донецька, проведеного консалтинговою компанією “Українська Торгова Гільдія” (UTG).

Згідно повідомлення прес-служби компанії UTG провела дослідження ринку торговельної нерухомості Донецька, за результатами якого, 24% жителів міста відвідують ТЦ “Донецьк Сіті Центр” найчастіше, а кожен другий побував у ньому протягом півроку. Друге місце в рейтингу займає ТЦ “Континент”. 14% городян відвідували даний ТЦ найбільш часто, а 45% населення бували в ньому хоча б раз за останні 6 місяців.

У ТОП-7 по відвідуваності увійшли також ТЦ “Золоте кільце”, ТЦ “Декор Донбас”, ЦУМ, ТЦ “Юзівський” і ТЦ “Білий Лебідь”. Значна частка жителів Донецька відвідують ринки (38%), що свідчить про широкі можливості для розвитку об’єктів якісної торговельної нерухомості в місті.

В цілому Донецьк розглядається як перспективний місто для створення об’єктів торговельної нерухомості. У ньому на 1000 чоловік населення припадає лише 170 кв. м якісної торговельної нерухомості. Для порівняння: в Києві на 1000 населення припадає 325 кв. м, у Дніпропетровську – 336 кв. м, в Санкт-Петербурзі – 595 кв. м, у Празі – 654 кв. м.
Опитування проводилося методом поквартирного стандартизованого інтерв’ю лицем до лиця. Метою опитування було визначення цільових аудиторій ТЦ, якірного потенціалу товарних груп і найбільш популярних видів розваг. Вибірка склала 400 респондентів, що забезпечує максимальну похибку вибірки при максимальної дисперсії порядку 4,9%.