Шанувальник Ніколь Кідман її купив квартиру за $16 млн.

Оскароносна актриса Ніколь Кідман вирішила розлучитися зі своєю елітною нерухомістю в Нью-йорку. Вона продала квартиру щедрого шанувальника її таланту.

Якби Ніколь Кідман не стала актрисою, можливо, вона була б успішною бізнес-вумен, яка працює в сфері нерухомості. Днями вона самостійно провела операцію з продажу елітної нерухомості в Місті Великого яблука, яка раніше належала їй. Сама артистка тут не жила, однак вона здавала ці апартаменти в оренду. Орендна плата становила $45 тис. на місяць – хороший додатковий дохід для зірки Голлівуду. Саму ж квартиру Ніколь вдалося продати за $16 млн. Сума чимала, як для такої квартири – тут вже зіграла роль популярність Кідман.

Апартаменти в Нью-Йорку купив заможний шанувальник таланту Ніколь Кідман. На початку зірка не хотіла продавати елітну нерухомість, але покупець зробив своєму кумиру вельми вигідну пропозицію.

Тепер таємничий шанувальник актриси є господарем апартаменти з трьома спальнями, вітальнею, величезною ванною і терасою. Зазначимо, що ця квартира оснащена добротної технікою. У самій же Ніколь Кідман у Нью-Йорку є ще одні апартаменти. Там вона живе, коли приїжджає в це місто.