Шахраї за допомогою дітей обкрадають квартири

У Києві шахраї вводять школярів в транс і обкрадають квартири. У міліції рекомендують не спілкуватися з незнайомцями.

Причому батьки впевнені: злочини скоюють, використовуючи гіпноз! Нещодавно жертвами шахраїв стали школярі з лівого берега. У міліції радять батькам обов’язково писати заяви в міліцію, а вчити дітей не довіряти незнайомцям, пише газета «Сегодня».

Зараз в соцмережах активно обговорюють випадок, який стався у Дніпровському районі. «У нашому класі ПП. У четвер після уроків три дівчинки пішли на майданчик біля школи. До них підійшли дві жінки (приблизно 20-30 років), завели розмову про щось. Далі одна з дівчаток згадала, що їй треба бігти на сольфеджіо в Школу мистецтв, і це її врятувало.

Інших двох забрали в машину, відвезли до будинку однієї з дівчаток. Вона піднялася і винесла з квартири всі гроші і прикраси. А потім їх відвезли в невідомому напрямку. Знайшли їх ввечері за містом. У п’ятницю обидві в школу не прийшли, за словами класного керівника, обидві в лікарні, не можуть вийти із шокового стану та нічого пояснити. Класна попросила, щоб надалі батьки забирали всіх зі школи після уроків», — написала киянка на форумі.

Про схожих випадках на тому ж форумі пишуть і інші батьки: «У нас в класі нещодавно випадок був з дівчинкою — заговорили на вулиці, потім разом піднялися в квартиру і винесли гроші, золото».

У цих випадках батьки в міліцію не зверталися, але там зафіксовані інші подібні історії. В Дарницькому районі біля школи після уроків дівчинці задурили голову дві незнайомки, вона пішла додому і винесла всі гроші, які були в квартирі — 15 тис. грн. «Батьки написали заяву в міліцію, але злочинниць так і не знайшли, — каже прес-офіцер Дарницького району Інна Гамалій.

— Такі злочини розкрити складно, оскільки потерпілі після того майже нічого не пам’ятають, не можуть описати кривдників». Але в міліції кажуть, що таких квартиных шахраїв можна зустріти і в інших районах Києва. Причому, за зовнішнім виглядом складно визначити, з якими намірами звертається до дитини людей. До того ж часто потерпілі не звертаються в міліцію, боячись ще раз травмувати дитину або, якщо сума викраденого не була величезною, втішаючи себе тим, що дитина жива-здорова. Іноді школярі не відразу зізнаються, а лише коли виявляється зникнення цінних речей з квартири.

У міліції радять весь час повторювати дітям, щоб не довіряли стороннім. Адже школярам простіше стати жертвами не тільки «гіпнотизерів», але і інших шахраїв і навіть грабіжників.