Сфера впливу Програми лояльності ТЦ «ПОЛЯРНИЙ» розширюється

У серпні 2013 року список партнерів Програми додаткових привілеїв торгового центру «ПОЛЯРНИЙ» розширюється.

Почесним Партнером став десятим магазин жіночого одягу «b.raise», в якому з карткою лояльності ТЦ «ПОЛЯРНИЙ» можна отримати знижку 5% на весь асортимент. Компанія «b.raise» понад 20 років виготовляє стильний одяг для сучасної жінки, якій важливо як вона виглядає незалежно від пори року. ТМ «b.raise» пропонує своїм клієнтам 4 сезонні колекції (до 200 моделей в рік), що дозволяє швидко реагувати на споживчий попит. Відмінною особливістю ТМ «b.raise» є використання в своїх колекціях виключно натуральних тканин від відомих виробників текстилю.

Додатково знижку 5% з карткою лояльності ТЦ «ПОЛЯРНИЙ» Ви отримаєте в фірмовому магазині «DONSON» (який знаходиться в нашому торговому центрі) при покупці від 3000 гривень, а при сумі покупки до 3000 гривень – знижку 3%.
З 14 серпня по 30 вересня стати власником картки Програми додаткових привілеїв ще простіше. Для цього потрібно здійснити покупку від 100 гривень в торгових точках Партнерів програми лояльності: DONSON, b.raise і Lovely Pair. А також в торгових точках усіх інших Партнерів згідно стандартних умов (крім гіпермаркету «Епіцентр» та Супермаркету смаку «Амстор»).

Купуйте у ТЦ «ПОЛЯРНИЙ» не просто, а з задоволенням!