Сервісні компанії орендують 25% офісів Києва

У третьому кварталі поточного року в Києві 25% офісних приміщень орендували сервісні компанії.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на дані міжнародної консалтингової компанії Colliers International.

У цей період друге місце основних споживачів високоякісних офісних площ зайняли компанії, які працюють в області енергетики і виробництва. Їх частка в загальному обсязі попиту склала 22%. На третьому місці опинилися IT-компанії з 18% часток.

У теж час компанії фінансового і банківського секторів в третьому кварталі 2012 року не виявляли активного інтересу до оренди офісних приміщень, відклавши потенційні переїзди на деякий період. У цілому, частка сектора «банки, страхування та інвестиції» в структурі попиту на високоякісні офіси склала лише 4%.

При цьому за звітний період співвідношення зарубіжних і українських компаній, які орендували офісні приміщення в Києві, залишилося незмінним і становить 55% і 45% відповідно.

Між тим директор департаментів офісної та індустріальної нерухомості компанії Colliers International Павло Макуха прогнозує, що в наступному році така тенденція збережеться.

На його думку, основний інтерес до професійних офісних об’єктів, обумовлений поліпшенням умов роботи співробітників або розширенням штату, будуть проявляти компанії вищезгаданих секторів бізнесу, а також компанії аграрного сектору FMCG.