Серед столиці зявиться «Зелений Острів»

«Ковальська» розпочала продаж квартир у житловому комплексі «Зелений острів», що знаходиться у Шевченківському районі міста Києва, за адресою Танкова 1.

Продаж квартир здійснюється шляхом укладання інвестиційного договору, перший внесок – не менше 25% від вартості квартири із розстрочкою кінцевої оплати рівними щомісячними платежами до завершення будівництва.

Перші 55 квартир у комплексі «Зелений Острів» реалізуються за єдиною ціною 11 555 грн. за кв.м

Новий комплекс зводиться близько до центру Києва, поруч із проспектом Перемоги, біля затишного парку «Нивки», де знаходиться система штучних озер, галявини для пікніків, кілометри бігових і велосипедних доріжок для занять спортом та прогулянок на свіжому повітрі. Саме це робить територію «Зеленого острова» подібною до оази серед мегаполісу.

Інфраструктура району – це численні заклади охорони здоров’я, дитсадки та школи, ринок біля станції метро «Берестейська», кафе, ресторани, магазини по вул. Дегтярівській та проспекту Перемоги. Також по сусідству розташовані вищі навчальні заклади: університет «Крок», корпуси КНЕУ, МАУП та НАУ. Недалеко від комплексу будують посольства США та Казахстану, що сприятиме підвищенню рівня безпеки мікрорайону.

Три сучасних будинки матимуть власну закриту територію із відео-спостереженням. Комфорт майбутніх мешканців забезпечує використання в будівництві сучасних стандартів управління якістю, новітніх технологій та матеріалів від провідних виробників.

Окрім комфортних та просторих квартир до складу комплексу входять: офісні приміщення, підземний паркінг, аптека, магазини, хімчистка, банківська установа, торговий центр та фітнес-клуб, – все, що потрібно для динамічного бізнесу та повноцінного відпочинку.

За детальною інформацією звертайтеся до Відділу продажу, що знаходиться за адресою Панаса Мирного, 4. Телефон для довідок: (044) 591-77-99