Серед орендарів відновився інтерес до оренди складських приміщень

Як повідомили в компанії Park Lane, в квітні 2012 року частка угод з оренди в елітному сегменті склала 8,5% від усіх угод з оренди.

В цей період частка нежитлових приміщень на даному ринку склала 30% від загального обсягу. Сюди увійшли переважно офісні приміщення, торгові об’єкти, складські площі.

Лідером за вартістю серед об’єктів нежитлового фонду стало торгове приміщення, оборудованое під магазин на просп. Палладіна (Святошинський р-н). Його ціна склала 40 дол. за «квадрат» на місяць. Що стосується складських приміщень, то в цьому сегменті найбільшою угодою стала оренда складу будматеріалів площею 2 000 кв. м. у Голосіївському р-ні, щомісячна вартість якого становить 4 дол. за кв. м.

За звітний період заміські будинки на ринку нерухомості зайняли частку в розмірі 39%. Лідером за вартістю став особняк у Макарівському районі площею 350 кв. м, за який орендар буде щомісяця платити 43 долара за кв. м.

Квартири склали 31% від усього обсягу ринку оренди за квітень. У дану категорію увійшли квартири в Печерському та Шевченківському районах Києва. Найдорожчою угодою стали квартира на Липках (вул. Інститутська, 18а), оренда яких варто 14 дол. за кв. м в місяць.