SEO просування сайту

2-13-2020
Картинки по запросу "SEO просування сайту"


Сучасне SEO просування сайтів розвивається настільки швидко, що ви можете легко залишитися позаду ваших конкурентів. Фактично, тільки невелика частина маркетингових агентств по – справжньому розуміє алгоритми ранжирування Google. Більшість вважає, що просування сайтів – це тільки позиції в ТОП за запитами. Але це не зовсім так.


Вам тут буде призначено персональний акаунт менеджер, який буде керувати вашої SEO кампанією в пошукових системах, відповідати на всі ваші запитання і повідомляти про успішність вашої рекламної кампанії кожен місяць.
Ваш персональний менеджер зробить повний аудит вашого сайту, щоб визначити, які фактори потребують поліпшення для максимального підвищення рейтингу вашого сайту в пошуковій системі.
Для бізнесу, орієнтованого на місцевий пошук вкрай важливо, щоб ваш сайт містив певні ключові запити, а ваші дані в онлайн – каталогах місцевих компаній були оптимізовані і підігнані під ваші актуальні контактні дані. Каталоги місцевих компаній часто містять застарілу інформацію, що може негативно впливати на вашу присутність в інтернеті. Ваша інтернет – репутація може постраждати, якщо дані про вас не оновлюються на регулярній основі.

Отримання зовнішніх посилань від надійних і авторитетних сайтів як і раніше є одним з найбільш важливих факторів SEO просування сайту. Таким чином ці посилання будуть нарощувати авторитет вашого сайту і довіру до нього з боку пошуковиків.
Що ви Отримаєте замовивши SEO просування сайту. Проведемо комплексний аналіз вашого напрямки діяльності.

Підберемо для вас ключові слова і словосполучення у вашому напрямку діяльності. У підсумку сформуємо список посадкових сторінок.
Проаналізуємо ваш сайт (або безпосередньо займемося створенням сайту). Перевіримо тексти на унікальність, переспам і цікавість для користувача. Постійно відстежувати позицій сайту, а також дослідити поведінкові фактори відвідувачів.
Як підсумок – Ви гарантовано отримуєте високі позиції в пошукових системах і трафік на ваш сайт, а значить – нових клієнтів.
Вартість (ціна) просування сайту залежить від тематики вашої діяльності і рівня конкуренції в ній.