SEO просування сайту

Картинки по запросу "SEO просування сайту"


Сучасне SEO просування сайтів розвивається настільки швидко, що ви можете легко залишитися позаду ваших конкурентів. Фактично, тільки невелика частина маркетингових агентств по – справжньому розуміє алгоритми ранжирування Google. Більшість вважає, що просування сайтів – це тільки позиції в ТОП за запитами. Але це не зовсім так.


Вам тут буде призначено персональний акаунт менеджер, який буде керувати вашої SEO кампанією в пошукових системах, відповідати на всі ваші запитання і повідомляти про успішність вашої рекламної кампанії кожен місяць.
Ваш персональний менеджер зробить повний аудит вашого сайту, щоб визначити, які фактори потребують поліпшення для максимального підвищення рейтингу вашого сайту в пошуковій системі.
Для бізнесу, орієнтованого на місцевий пошук вкрай важливо, щоб ваш сайт містив певні ключові запити, а ваші дані в онлайн – каталогах місцевих компаній були оптимізовані і підігнані під ваші актуальні контактні дані. Каталоги місцевих компаній часто містять застарілу інформацію, що може негативно впливати на вашу присутність в інтернеті. Ваша інтернет – репутація може постраждати, якщо дані про вас не оновлюються на регулярній основі.

Отримання зовнішніх посилань від надійних і авторитетних сайтів як і раніше є одним з найбільш важливих факторів SEO просування сайту. Таким чином ці посилання будуть нарощувати авторитет вашого сайту і довіру до нього з боку пошуковиків.
Що ви Отримаєте замовивши SEO просування сайту. Проведемо комплексний аналіз вашого напрямки діяльності.

Підберемо для вас ключові слова і словосполучення у вашому напрямку діяльності. У підсумку сформуємо список посадкових сторінок.
Проаналізуємо ваш сайт (або безпосередньо займемося створенням сайту). Перевіримо тексти на унікальність, переспам і цікавість для користувача. Постійно відстежувати позицій сайту, а також дослідити поведінкові фактори відвідувачів.
Як підсумок – Ви гарантовано отримуєте високі позиції в пошукових системах і трафік на ваш сайт, а значить – нових клієнтів.
Вартість (ціна) просування сайту залежить від тематики вашої діяльності і рівня конкуренції в ній.