Самий сучасний житловий комплекс України розташований в Києві

30 жовтня 2012 р. відбулася церемонія нагородження City AWARDS 2012 – національної премії Лідерів розвитку інфраструктури та нерухомості міст України.

На думку експертного журі, в яке увійшли представники Центру ділових подій «Art Retail ltd» та міжнародної консалтингової компанії Knight Frank, – житловий комплекс преміум-класу «Бульвар Фонтанів» був визнаний найкращим у номінації «Самий сучасний житловий комплекс Києва»!


Як повідомила голова журі секції «Житлова нерухомість» Ярослава Чапко, директор з розвитку бізнесу консалтингової компанії Knight Frank, при виборі номінантів і переможців премії City AWARDS 2012 враховувалася думка, як експертів ринку нерухомості, так і відгуки споживачів – покупців нерухомості.

«Нам приємно, що житловий комплекс «Бульвар Фонтанів» був гідно оцінений і визнаний авторитетними експертами будівельній галузі ще на стадії його зведення. Це свідчить про довіру до девелоперу і забудовнику, що реалізовують даний комплекс, їх відповідальності перед клієнтами, – зазначила керівник центру продажів ЖК «Бульвар Фонтанів» Світлана Касамара. – Зупинятися на досягнутому ми не плануємо і впевнені, що наш комплекс і надалі буде гідно оцінюватися експертами ринку та нашими мешканцями.

Нагадаємо, це не перша нагорода житлового комплексу. Так, за результатами четвертого всеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло 2012», «Бульвар Фонтанів» був визнаний «Кращим проектом житлового комплексу України 2012 року», а також переміг у Національній премії «Народне визнання в галузі будівництва».