Самий престижний подарунок

Пройшла низка зимових свят, позаду і головний жіночий день країни. Хтось успішно впорався з привітаннями і вибором відповідних презентів, в інших ще є шанс порадувати близьких.

Квартира в центрі столиці – це вкладення грошей у надійність вашого майбутнього і добробут вашої сім’ї. Цінність такого придбання здатні зрозуміти люди прагматичні і далекоглядні.

А говорячи про дійсно престижних подарунки, купівля квартири в «Престиж Хол», житловому комплексі на Печерську – цей варіант поза конкуренцією.

Асортимент квартир від одно – до чотирикімнатних, наявність пентхаусів, нетривіальні архітектурні і планувальні рішення, індивідуальні дизайн-проекти, добре продумана інфраструктура, підземний паркінг – далеко не всі складові комфорту ЖК «Престиж Хол».

Новинка року – акредитив, кредитні програми або безвідсоткова розстрочка строком до шести місяців – варіанти гнучкої система оплати, що, звичайно ж, спростить покупку квартири в новобудові.

Ще одним підтвердженням високого рівня житлового комплексу служать нагороди, отримані на серйозних конкурсах з нерухомості. У березні цього року ЖК «Престиж Хол» знову був відзначений експертним журі і здобув перемогу на щорічному незалежному національному конкурсі «Житло – 2012» в номінації «Кращий житловий комплекс України преміум-класу».

Девелопер проекту – група компаній «Індепенденс» – впевнений, що при уявній широкому виборі житла, воістину преміальних варіантів не так багато. І в заслуженості отриманої ЖК «Престиж Хол» нагороди можна переконатися, відвідавши відділ продажів адресою: вул. Анрі Барбюса, 37/1 і відвідавши шоу-рум, розташований в одній із секцій.

Довідка: перша черга ЖК «Престиж Хол» введена в експлуатацію в березні 2011 року, завершення другої черги заплановано на 1 квартал 2012 року.