Самі вузькі будинки

Вдома з мінімальною площею продаються за колосальні гроші!

Найвужчий будинок Нью-Йорка оцінюється в 4 мільйони доларів. Мініатюрна нерухомість побудована ще в 19 столітті, тут мешкали актор Джон Беррімор, поетеса Едні Сент-Вінсент, аніматор Вільяма Стейга, актор Кері Грант.

Будинок відреставрований. В інтер’єрі використано білий дуб, італійський мармур.

Ще один тонкий будинок розташований в історичному центрі міста Фремлингем (графство Саффолк, Англія). У березні 2011 року він був виставлений на продаж за 110 тисяч євро. Площа англійської мініатюрної нерухомість 93 кв. м., ширина об’єкта всього 2 метри.

Раніше це була частина парового млина, потім букмекерська контора, вісім років тому будівлю реконструювали і перетворили на житловий будинок.

Столиця Польщі також вирішила обзавестися тонкої нерухомістю і скоріш за все вона буде самій вузькій в світі. Фасад незвичайної новобудови складе лише 152 сантиметри, загальна площа будинку – 14,5 кв. м.

Автор проекту будівлі зумів розмістити тут все необхідне для комфортного життя. За попередніми підрахунками на реалізацію ідеї буде потрібно близько 53 тисяч доларів. Будмайданчик вже визначена, новий будинок втиснутий між двох багатоквартирних будинків.