Самі дивні питання покупців житла

Виявилося, що вражає велика кількість людей цікавляться, не заселений будинок з привидами. Такі дані надали ріелтори з Великобританії.

19% всіх питань, що задаються потенційними покупцями агентам з нерухомості, стосувалися присутності потойбічної сили. Найцікавіше, що одна з клієнток заявила, що хотіла б мати в будинку привид, оскільки вона «любить компанію». Про це повідомляє портал Property Wire.

Трохи менше людей цікавилося тим, що включено у вартість власності (13%). При цьому один з відвідувачів запитав, чи продається папуга, якого він побачив у відкритому будинку, теж.

12% усіх питань стосувалися тварин, при цьому 30% з цих питань були про корів. Наприклад, люди запитували, чи не живуть на даху будинку білки, чи не занадто голосно мукають корови на сусідньому лугу та як часто вони там пасуться.

Як не дивно, лише 6% усіх питань стосувалися сусідів. Найдивніші з них включали в себе питання, їдять чи сусіди багато чіпсів. Крім того, багато питань стосувалися сусідських кішок.

Інші пантеличать питання були, наприклад, такими: знаходиться кухня будинку всередині або зовні, може покупець жити в цьому будинку до здійснення операції і є чи в саду теплоізоляція.