Ринок нерухомості в інтернеті

Нерухомість – одна з найбільш затребуваних тем в інтернеті.

Український рейтинг Bigmir)net на даний момент налічує 3008 сайтів про нерухомість. Інтернет простір вельми вигідно для власників об’єктів нерухомості. Розміщення інформації про об’єкти в інтернеті це не тільки можливість донести інформацію, але і спосіб безкоштовно розрекламувати свій об’єкт на загальнодоступних інтернет-майданчиках.

Сьогодні інтернет-портали про нерухомості стоять на одній лінії з агентствами нерухомості, але конкурентами не є. Незважаючи на те, що покупець має вільний доступ до баз нерухомості на численних сайтах, приймати рішення про покупку все ж краще з допомогою юриста або ріелтора, які будуть супроводжувати угоду і перевірять легальність всіх документів.

Експерти переконані, що інтернет-портали не відняли частину ринку у ріелторів, а лише зробили ринок нерухомості більш прозорим. Інша справа, інформація надається сайтами, часто бажає кращого. Дублювання оголошень, застарілі або недостовірні дані про об’єкти та інше недоліки роблять інтернет-джерела не достатньо інформативними, відповідно потрібна допомога ріелтора.