Роздані нагороди за внесок у розвиток українського девелопменту

Золоту медаль City Awards отримали компанії, які зробили вагомий внесок у розвиток українського девелопменту та представили вельми різноманітний спектр проектів.

Компанія «Інвест Хаус» була нагороджена в категорії «ЖИТЛОВА НЕРУХОМІСТЬ» «КОМФОРТ» за проект котеджного селища «Хутір Ведмежий», (Київська область, Макарівський район), який враховує всі можливі аспекти для комфортного заміського життя.

Один з найбільш надійних девелоперів житлової нерухомості в Україні компанія UDP – отримав нагороду в категорії «ЖИТЛОВА НЕРУХОМІСТЬ» «ПРЕСТИЖ» за проект Житлового Комплексу «Бульвар Фонтанів» (Київ), що вже став символом престижною і комфортного життя в мегаполісі.

Компанія DEOL Partners представила респектабельний проект Senator Apartments Maidan, який є на сьогоднішній день лідером ринку сервісних апартаментів преміум класу і отримала нагороду за кращий проект в категорії «КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ» «ГОСТИННІСТЬ».

Яскравою зіркою з багатообіцяючими перспективами на алеї слави City Awards став флагманський проект Конгрессно-виставкового центру «Парковий» (Київ), який скоро буде зданий в експлуатацію і закриє в столиці вільну нішу сучасних майданчиків мультифункціонального бізнес-призначення. Девелопер проекту «Бізнес-Девелопмент Компанія» отримала нагороду в категорії «КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ» відразу в трьох напрямках – «БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ», «ДІЛОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ», «КРЕАТИВ».

В категорії «КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ» «РІТЕЙЛ» були високо оцінені декілька різноманітних торгових об’єктів в столиці та регіонах.

Серед ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ за новий професійний мережевий формат у регіонах був нагороджений другий проект ТРЦ Порт City (Луцьк). Перший проект ТРЦ Порт City (Маріуполь) був нагороджений за наймасштабніше відкриття року в регіонах, яке відбулося наприкінці вересня і побило всі рекорди відвідуваності аналогічних подій за останні кілька років.

Девелопер Immochan Ukraine був нагороджений за ТРЦ Rose Park (Макіївка), як приклад впровадження Європейських стандартів якості торговельної нерухомості в Україні.

Команда девелопера Arricano Group отримала нагороди відразу за два своїх проекту в Києві. ТРЦ «Проспект», був названий проектом з найбільш продуманою концепцією.

Безперечним лідером серед поданих на конкурс проектів в категорії «КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ» «РІТЕЙЛ» був одностайно визнаний нещодавно презентований і встиг привернути до себе пильну увагу професійної рітейл середовища – ТРЦ «Лук’янівка» (Київ). Проект був нагороджений за саму дбайливу концепцію перетворення промислової зони міста.

В категорії «РІТЕЙЛ. ТОРГОВИЙ ОПЕРАТОР», на цей раз була нагороджена компанія «Український ритейл» за «ІНТЕНСИВНИЙ РОЗВИТОК» мережі магазинів біля будинку «Брусничка» у форматі «фреш-маркет».

Вперше нагородою City Awards в категорії «ПАРТНЕР ДЕВЕЛОПЕРА» був нагороджений ПОСТАЧАЛЬНИК ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ для девелопмент-проектів – Mitsubishi Electric за впровадження енергоефективної системи в офісному центрі з прибудованим торговим центром р. в Чернігів.