Російським туристам радять фотографувати готелі, що не відповідають умовам договору

В Росії напередодні хвилі літніх канікул експерти із захисту прав туристів рекомендують своїм мандрівникам фіксувати на камеру всі знайдені ними недоліки готелів у тих випадках, якщо надані умови розміщення виявляться гірше обіцяних.

Як повідомляє портал Prohotel.ru представники туріндустрії відзначають, що однією з найголовніших проблем, з якими мандрівникам доводиться стикатися в рамках подорожей в інші держави, є надання не відповідає дійсності інформації про об’єкт розміщення. Експерти зазначають, що дуже часто туристи не отримують точних відомостей щодо умов свого розміщення.

Приміром, мандрівникам не завжди надають точну інформацію про категорію і стан обраної готелі. Крім того, дуже часто туристи нарікають на те, що в рамках зарубіжних поїздок стикаються з тим, що їм змінюють раніше вибраний готель.

Експерти із захисту прав туристів радять людям, які під час закордонного відпочинку стикаються з невідповідністю наданих умов для проживання у готелях з умовами, прописаними в договорі на надання туристських послуг, звертатися зі скаргами безпосередньо до свого туроператора. На місці проживання вади готелів найкраще фіксувати на фото – або відеокамеру.

Крім того, в подібному випадку мандрівник має право вимагати скласти протокол невідповідності послуг розміщення або ж звернутися в російське консульство за кордоном. Крім ризику бути заселеними в неякісні готелі, громадяни Росії під час своїх закордонних поїздок нерідко ризикують зіткнутися із затримкою рейсів, проблемами з оформленням віз і зі складнощами з отриманням медичних послуг.

Російським мандрівникам, які збираються в закордонну поїздку, експерти туріндустрії рекомендують уважно підходити до вибору туристичного оператора.