Російські ріелтори оцінили квартири головних героїв фільму «Іронія долі»

Ріелтори оцінили квартиру головного героя Іронією долі Жені Лукашина у 10,3 млн. рублів, а квартиру Наді в – 5.

Про це йдеться в повідомленні компанії Інком-Нерухомість.

За сюжетом фільму, Лукашин жив у двокімнатній квартирі корисною площею 32 квадратних метра в панельній новобудові в районі Черемушки на південно-заході Москви. “Вартість такої квартири сьогодні на вторинному ринку становить 10,3 мільйона рублів”, – уточнюється в матеріалах компанії.

При цьому аналогічна квартира головної героїні фільму – Наді Шевельової – в Санкт-Петербурзі, за даними ріелторів, на сьогоднішній день оцінюється в п’ять мільйонів рублів.

“Тобто, продавши зараз московську житлову площу, сім’я Лукашиних могла б придбати дві схожі квартири в північній столиці”, – наголошується в повідомленні експертів.

Також зазначається і те, що у фільмі будинок Лукашина знаходиться на 3-ій вулиці Будівельників, будинок 25, але на момент зйомок кінострічки такої адреси в Москві не існувало.

“Як типовий новобудови, в якій в Москві проживав лікар районної лікарні Женя Лукашин, а в Ленінграді вчителька Надя Шевельова, був знятий панельний будинок на вулиці Проспект Вернадського, будинок 125″, – додається в повідомленні.

Нагадаємо, в липні цього року в Лос-Анджелесі на продаж був виставлений комплекс з шести котеджів, один з яких – так званий будинок Чувака з культового фільму братів Ітана і Джоеля Коенів Великий Лебовскі 1998 року.