Російські інвестори впевнені в надійності і вигідність зарубіжної нерухомості

Інвестиції в зарубіжну нерухомість на прикладі російських інвесторів.

Ні для кого не секрет, що нерухомість є досить вигідним активом. Вкладення коштів у купівлю житла не тільки врятує кошти від інфляції, але і принесе стабільний дохід.

Багато громадян Росії, що мають вільні кошти, це розуміють. Правда, часто вкладають свої гроші в нерухомість в інших країнах, а не в своїй. Чому російські інвестори воліють закордонне житло? Чим воно вигідніше?

Є кілька факторів, що впливають на вибір власників капіталу. По-перше, звичайно, позначається ціна на нерухомість. Так, столичні мешканці, навіть вельми скромної квартири, продавши її, можуть придбати шикарну нерухомість в Іспанії , Болгарії чи Туреччини. Російська нерухомість сьогодні в середньому одна з найбільш дорогих, тому, замість того, щоб купувати поганеньку квартиру у Росії, багато хто, цілком логічно, купують розкішні апартаменти за кордоном.

Далі йде такий важливий чинник, як рівень прибутковості. Адже сьогоднішні інвестори не просто розміщують гроші заради збереження капіталу, але і прагнуть змусити свої гроші працювати на них. Середній рівень прибутковості в залежності від країни, де знаходиться нерухомість, становить близько 10% -20%. У деяких країнах він вище, наприклад, в Східній Європі, однак, існує ризик зазнати збитків, якщо економіка країни похитнеться.

Звичайно, є люди, які набувають тихе і затишне житло, щоб переїхати туди в старості або купують нерухомість в Латвії , щоб отримати громадянство. Але більшість інвесторів все ж прагнуть отримувати стабільний дохід від своєї покупки.

Для тих, хто купує житло за кордоном для будь-яких особистих потреб і проживання, визначальним є якість пропонованих на зарубіжних ринках нерухомості об’єктів. Внутрішня обробка закордонної нерухомості, по більшій частині, проводиться якісніше, згідно з європейськими стандартами. Зазвичай об’єкт продається вже відразу облаштованим, де все готове для життя. До того ж, за кордоном будинок не здають в експлуатацію без відповідної інфраструктури. Прибудинкові ділянки озеленені, територія охороняється, є місця для парковки, спортивні та дитячі майданчики, а також басейн, фітнес-зал та інші елементи комфортабельного житла.

У будь-якому випадку, купівля нерухомості за кордоном є одним з найбільш стабільно зростаючих активів, вкладати в які вигідно і надійно.