Ріелтори назвали примхи покупців заміського житла

Сьогодні далеко не всі покупці заміської нерухомості в першу чергу цікавляться його вартістю, ступенем готовності, наявністю і рівнем розвитку навколишньої інфраструктури.

Як пише видання finansistua.com останнім часом почастішали випадки, коли покупці керуються досить специфічними критеріями при виборі заміського житла.

Так вибір деяких покупців заснований виключно на їх захоплення. Мова може йти і про повну звуконепроникності стін, щоб не заважати оточуючим своїми музичними репетиціями.

Хтось турбуватися про наявність височенного паркану, щоб за ним приховувати своє таємне захоплення садівництвом. А для когось важливо, щоб будинок був побудований у відповідності з вимогами філософії фен-шуй. Причому, саме ця категорія покупців найбільш вимоглива і специфічна. Вони, за словами ріелторів, з легкістю можуть відмовитися від вподобаного таунхауса, якщо одна з його дверей звернена не в ту сторону. Трапляються випадки, що такі покупці відмовлялися від дому навіть тоді, коли він був куплений.

Також ріелтори розповідають, що чимало проблем «підкидають» клієнти, які захоплюються нумерологією. Їх віра у магію цифр настільки сильна, що навіть пропонувати їм будинку під номером 13 або ті, в номерах яких міститися шістки, не варто. Вони нерідко цікавляться наявністю будинків, вставлених на продаж, в номерах яких є «щасливі цифри». Досить часто їхній вибір заснований на тому, чи є в будинку необхідну кількість балконів, спалень або санвузлів.

Нерідко ріелторам доводиться стикатися з покупцями, які відмовляються від покупки будинків тільки з-за того, що назва вулиці, на якій знаходиться об’єкт, викликає у них погані спогади або асоціації. Один продавець елітного житла згадує випадок, коли клієнт відмовився від будинки тільки з-за того, що він був розташований на вулиці, нагадувала йому прізвище шкільного недруга.

Окрему, але не менш цікаву, категорію покупців становлять ті, хто сліпо вірить гороскопам або в прикмети. Такий клієнт запросто може відмовитися від підписання документів бо, як сьогодні, за твердженням його особистого астролога, «невдалий день» для укладання угод.

Вражає ріелторів примхливість тих, хто відмовляється привозити гроші за будинок з-за поганого сну. А хто не хоче робити великих угод із-за того, що вранці йому перейшла дорогу чорна кішка.