Рецепти для старих квартир

Коли ви купуєте нову квартиру, як правило, у вас відразу ж виникає мільйон думок, як зробити нове житло затишним і комфортним.

Проте іноді, особливо якщо квартира старого фонду (так звані екатерінінкі або сталінки), при огляді стін і стель починаєш розуміти, що грошей в квартиру доведеться вкласти чимало, інакше жаданого затишку не бачити.

Фахівці рекомендують для квартир, де стелі дуже високі (в сталінках вони не менше 3,5 метра) не морочитися з їх вирівнюванням і приведенням до ідеальної поверхні, а рекомендують встановити натяжні стелі, які приховають всі нерівності поверхні. Крім того, якщо ви вибираєте між натяжними стелями і побілкою або фарбуванням, то краще всього вибрати перше, особливо для сталінок. Оскільки білити треба кожен рік, то при висоті стель в чотири метри проводити дану процедуру, що включає в себе розмивання попередньої побілки, досить утомливо. Натяжні стелі досить іноді просто протирати. Це можна робити за допомогою простої телескопічною швабри та миючої рідини.

Крім того натяжна стеля виглядає дуже естетично і його можна зробити не тільки білим або кольоровим, але і матовим або глянсовим, що стане в нагоді при моделюванні всього дизайну приміщення. І виглядає така поверхня не просто рівною, а ідеальною.

Деякі фахівці з нерухомості досі продовжують рекомендувати своїм клієнтам саме житло з старого фонду. Це мотивують тим, що за часів його побудови роботи виконувалися на совість, чого не можна сказати про сучасних новобудовах. Тому сталінка, нехай і виглядає менш солідно у порівнянні з гігантськими багатоповерхівками, зате вона значно міцніше, ніж новобудови, де далеко не завжди дотримуються норми будівництва і закладаються ризики землетрусів, ураганів та інших стихійних лих.