Ремонтом українських доріг займеться Міністерство культури

Міністерство культури планує запропонувати Міністерству інфраструктури проект з реконструкції і будівництва нових трас до найголовніших пам’яток культурної спадщини та внести відповідні пропозиції щодо поправок до держбюджету-2013.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Міністерства культури з посиланням на главу відомства Леоніда Новохатька.

“У мене є ідея, необхідність реалізації якої сьогодні актуальна як ніколи. Це стосується реконструкції доріг по всій Україні, ведуть до найбільших наших національних святинь. Планую, що Міністерство культури найближчим часом запропонує Міністерству інфраструктури впровадження загальнодержавного проекту по ремонту і будівництва нових доріг європейського рівня. Звичайно, в першу чергу повинні бути відремонтовані дороги, що ведуть до Тараса (Шевченко — Ред.)”,— сказав Новохатько.

Міністр культури підкреслив, що в очікуванні підвищеного інтересу і вітчизняної, і зарубіжної громадськості до святкування 200-річного ювілею Тараса Шевченка необхідно забезпечити створення належної інфраструктури в Каневі.

“Сьогодні ми оглянули в Каневі ряд об’єктів і вже на новому рівні продовжили діалог між Міністерством культури та Черкаською облдержадміністрацією, яка є одним з ключових державних органів у процесі підготовки до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка … В першу чергу повинні бути оновлені дороги, які ведуть до об’єктів, пов’язаних з життям та вшануванням пам’яті Шевченка”,— додав Новохатько.

На його думку, потрібно відремонтувати міські дороги, особливо в центральній частині міста, дорогу Київ-Канів та обласні траси між об’єктами, пов’язаними з життям Шевченка.