Ремонт в новобудові – практичні поради

В’їжджаючи в нову квартиру, часто кожен власник починає робити ремонт. Однак специфіка нової будівлі полягає в тому, що, по суті, всі оздоблювальні роботи, якщо вони передбачені в плані будівництва, вже проведені.

Тому ремонт в новобудові швидше всього являє собою косметичні процедури, які виконуються для того, щоб привести житло до індивідуального увазі.

Як відзначають фахівці, починати ремонт в новобудові найкраще з фарбування стін або укладання підлоги. Найчастіше стіни бувають нерівними, тому вони потребують якісного вирівнювання. В новобудові можна обійтися звичайною шпаклівкою, а обшивати стіни гіпсокартоном – немає необхідності.

Що стосується шпалер, то вони відходять на другий план, адже велика кількість варіантів фактурної штукатурки і відтінків фарби дозволяють зробити будь-який малюнок і імітувати будь-яку поверхню.

У теж час пофарбовані стіни мають ряд переваг – їх легше мити і легко підфарбувати, коли це необхідно. Крім того, фарба тримається на поверхні набагато довше, ніж шпалери, і не втрачає своєї яскравості.

Перед початком ремонтних робіт в обов’язковому порядку перевірте проводку. Часто буває, що в процесі проведення електрики робітники могли допустити дрібні помилки, які в подальшому можуть спричинити великі проблеми. Краще все виправити до того, як буде проведено ремонт, ніж після, коли доведеться розбирати і переробляти.