Рекламні вивіски

3-16-2020


Вивіску можна по праву назвати особою організації. Яскраве зовнішнє світлове оформлення запрошує відвідувача увійти, тому від якості його виконання багато в чому залежить, яке рішення прийме потенційний клієнт. Рекламні вивіски можуть бути виконані у вигляді лайт – боксу, світлових букв, прапором панелі, дахової установки, банера.
Відповідно до вимог закону, який регламентує розміщення та виготовлення зовнішньої реклами, при вході обов’язково наявність табличок із зазначенням назви фірми і режиму роботи. Оформлені помітно і яскраво, вони візьмуть на себе відразу кілька функцій – надання інформації і залучення уваги. Також хочемо вам порекомендувати http://media-advertising.com.ua/вывески/

Основне правило зовнішньої реклами, і головні якості, якими повинні володіти світлові вивіски – це ексклюзивний дизайн і надійність конструкції. Тому при виконанні замовлення особлива увага приділяється якості її виготовлення і сучасному оформленню. Солідна світлова вивіска приверне увагу клієнтів і споживачів і підтримає імідж Вашої компанії. Їх функціонал – інформувати перехожих про наявність Вашої компанії в будівлі. За специфікою застосування такі рекламні вивіски регулярно схильні до температурних перепадів, дії опадів та інших погодних явищ, тому їх виготовлення повинно виконуватися з урахуванням цих особливостей. Найчастіше, в якості матеріалу для фронтальної частини конструкції використовують полікарбонат, акрилове скло, композитний матеріал, банерну тканину. Внутрішня підсвітка може бути виконана з допомогою світлодіодних або лампових систем. Призначені для установки усередині будівлі або приміщення. Варіанти їх виконання можуть бути самими різними – від світлових коробів до об’ємних букв з внутрішньої або контра-журного підсвічуванням. На відміну від зовнішньої, інтер’єрна реклама має більш витончену, полегшену конструкцію. До виробництва такого типу рекламних вивісок висуваються більш суворі вимоги, оскільки споглядати їх відвідувач буде з близької відстані.

Замовити вивіску будь-якого типу ви завжди можете в нашій компанії .
Величезний досвід в області зовнішньої реклами дозволяє говорити про переваги роботи з нашим агентством. Ключовими з них є: демократична ціна на рекламні вивіски та можливість замовити повний комплекс робіт в одному місці.
Виготовлення зовнішніх і внутрішніх світлодіодних вивісок різної форми.
Допомога в реєстрації вивіски відповідно до вимог законодавства.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування і професійна установка всіх виготовлених конструкцій та елементів.
Замовте вивіску для реклами в Києві  в компанії . Впевнені, ви по достоїнству оціните високий рівень виконання і всі переваги роботи з нами.