Рейтинг найдорожчих квартир Києва станом на 30.08.2011

Найдорожча квартира в столиці обійдеться орендареві в 96 тисяч гривень в місяць.

З початку серпня на сайті безкоштовних оголошень Slando було опубліковано близько 56 тис. оголошень про здачу квартир в оренду. Серед них є як доступні варіанти від 2 700 грн., так і елітні апартаменти. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в компанії.

Slando підготував добірку Топ-5 найдорожчих квартир у Києві, які здаються в оренду.

1 місце. П’ятикімнатна дворівнева квартира в Печерському районі по вул. Шовковичній. Займає два верхніх поверхи п’ятиповерхового будинку сталінської споруди, який розташований в центрі Києва біля адміністрації президента на Печерських Липках. Загальна площа квартири – 276 кв. метрів.

Вартість – 96 тис. грн./міс.

2 місце. Восьмикімнатна квартира по вул. Старонаводницькій в цегляному будинку, побудованому в 2005 році. Загальна площа – 400 кв. м. Авторський ремонт, в інтер’єрі використовується ексклюзивна меблі з Європи. В квартирі є власний тренажерний зал, зимовий сад і SPA-зона. Всі чотири балкони засклені і утеплені, а в мармурових і паркетних підлогах використана система підігріву.

Вартість – 96 тис. грн./міс.

3 місце. Шестикімнатна квартира по вул. Панаса Мирного, загальною площею 240 кв. метрів. Видова квартира з дизайнерським ремонтом і меблями, а також дорогою побутовою технікою.
Вартість – 95,6 тис. грн./міс.

4 місце. Чотирикімнатна квартира по вул. Горького, розташована в царському будинку – пам’ятці архітектури після капітальної реконструкції. Квартира площею 250 кв. метрів з високими стелями – 3,5 м. Ремонт зроблений за дизайнерським проектом у неоклассицистическом стилі. Італійські меблі з натурального дерева, авторський паркет з цінних порід дерев, бронзові австрійські люстри і світильники. В квартирі є три засклені лоджії і один незасклений балкон, три санвузли з джакузі і гідромасажем.

Вартість – 64 тис. грн./міс.

5 місце. Чотирикімнатна квартира по вул. Інститутській в районі Кабміну, Нацбанку та Маріїнського парку. Загальна площа – 170 кв. метрів, висота стель – 3,5 м. В квартирі зроблено дорогий ремонт, в інтер’єрі використана дорогі меблі та якісна побутова техніка.

Вартість – 63,2 тис. грн./міс.