Рейтинг інвестиційної привабливості ЖК «Червоні вітрила» досяг рівня invА

Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» присвоїло рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invА житлового будинку № 34 житлового комплексу «Червоні вітрила» мікрорайону МЖК «Інтернаціоналіст», який розташований в с. Циркуни Харківського району.

Інвестиційний проект за рейтингом invА характеризується високою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

Рейтингове агентство «IBI-Rating» відзначає наступні фактори, що вплинули на рівень рейтингу: розташування об’єкта в екологічно чистому районі в безпосередній близькості від р. Харкова (Північна Салтівка); близькість соціальної та торговельної інфраструктури; відповідність цін на приміщення в об’єкті середньоринковими і наявність програм лояльності для покупців; хороша репутація Забудовника – ПРАТ «МЖК Інтернаціоналіст».

Також при визначенні рейтингу враховано, що забудовник має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів (збудовано більше 15 об’єктів); будівництво ведеться на земельній ділянці, яка надана в безстрокове користування, з дотриманням графіка виконання будівельних робіт; профінансовано 20% від загальної кошторисної вартості.

Високий рейтинг інвестиційної привабливості житлового будинку № 34 – це результат дотримання строків та виконання зобов’язань перед інвесторами. МЖК «Інтернаціоналіст» 22 роки на ринку будівництва, за цей час практично жодного разу не було проблем зі здачею будинків та їх якістю. Мікрорайон МЖК «Інтернаціоналіст» позиціонується як економ-клас, але реальний рівень житла набагато вище. Про це, зокрема, свідчать великі площі квартир, якісні вікна та ліфти, якими укомплектовані будинку.