Райони Києва під знаками Зодіаку

Київ, як і люди, живе під зірками. Столиця поділена на 12 зодіакальних зон, і у кожного району свій знак і вдача. У міст, виявляється, теж є особисті астрологічні карти.

Остання версія карти Києва – а було їх кілька і різних – належить астролога Андрію Поправко. Його колега, керівник центру «Альтаїр» Київської астрологічної школи Віктор Базилей розповів про неї, а головне – кому з нас який район «до лиця».

– Київ – хто він за гороскопом?

– Київ, як Ялта і власне Львів перебувають під знаком Лева. Подивіться хоча б, як киянки одягаються в будні – ніби на свято або званий бенкет!

– А з чого ви виходили, коли ділили місто на 12 знаків зодіаку?

– Одні астрологи виходять з принципу так званої раковини – від географічного центру по колу, в установленому порядку, розподіляються знаки зодіаку. Але за моїми спостереженнями – така карта не працює. За основу карти Поправко взято принцип подібності: якого району відповідає той чи інший знак визначали за вже сформованою території. Оскільки все підкоряється законам космічним і нічого випадково не виникає – ні вулиці, ні підприємства, ні парки – особливості тих чи інших місць Києва збігаються з основними характеристиками зодіакальних знаків. Наприклад, Майдан невипадково вийшов пишним, помпезним і навіть незграбним. Це типові якості Лева.

– А якого знаку – який район «до лиця»?

– Насамперед, треба чітко визначитися із співвідношенням знаків між собою. Свій знак зодіаку ви вважаєте першим і від нього почати відлік: другий до першого, третій до першого, четвертий… Так, другий до першого – вашому – це знак, від якого можна підживлюватися. Наприклад, якщо ви водолій – значить, другий від вас будуть риби. Астрологи називають це другий дім. Тому в другому будинку – в районі риб, водолію жити і працювати дуже корисно. Можна знайти помічників, знайти сили. Третій дім – третій до першого – це знак приятельських, дружніх, сусідських відносин.

– Виходить, місту теж можна скласти гороскоп?

– Так, але не відома його точна дата народження. Скласти прогноз можна по карті території України – дата її народження нам відома, і знак – Діва. Зізнатися, була б Україна людиною – я б сказав, що це не дуже добре. Нам би не завадило заново народитися, прийняти нову Конституцію, відповідальніше підходити до вибору дати інавгурації Президента, щоб з’явилася нова точка відліку. Під знаком Діви і українська гривня – вельми залежна від дріб’язкових факторів. Її карта показує, восени цього року її буде лихоманити.

Райони столиці під знаками Зодіаку

Овен: Солом’янський район. Оскільки Овен тяжіє до всього військового, на Солом’янці Міністерство Оборони, ряд військових навчальних закладів. І Жуляни – знак любить швидкість.

Тілець: бульвар Шевченка (від Ботсаду), проспект Перемоги, Пушкінський парк, Зоопарк, парк «Нивки». Це колишній Радянський і Жовтневий райони. Астрологічний телець тяжіє до речей матеріальним – ринки, торгові центри. І цирк – він, як і лев, любить веселощі.

Близнюки: співпадає з Голосіївським районом. Магістралі: проспект Науки, Академіка Глушкова і Заболотного. Бібліотека Вернадського, автовокзал, автостанція. Для знака характернаы любов до наук і природі.

Рак: Оболонь, Рибальський півострів. Водному знаку – і озера, і затишок.

Лев: виходить за межі колишнього Старокиївського, проходить по лінії: Володимирська гірка – Маріїнський палац – Центральний стадіон – Університет – Львівська площа – Андріївський узвіз. До нього відноситься і Труханів острів. Це місця концертів, свят.

Діва: Подільський район вздовж вулиць Костянтинівської, Новокостянтинівської, Фрунзе, Вишгородської через Куренівку, Пріорку, Вітряні гори, Виноградар (по астрології виноград – під Дівою), Річковий вокзал, Контрактова та Поштова площі, Жытний ринок і Петрівка. Відмінності – педантичність і працьовитість.

Ваги: вздовж Броварського проспекту та зеленої лінії метрополітену. Лісовий, Биківня, Стара Дарниця і острів Долобецький. Райдужний, Воскресенка та Березняки – не входять. Це район плодючості, заспокоєння та освіти.

Скорпіон: вулиці Артема, Мельникова, Щусєва, Стеценко – тут досить серйозних промислових підприємств. Тобто тут осередок кваліфікованих та інтелектуальних сил. Кладовище, Лук’янівська в’язниця, Бабин Яр, затоплення Куренівки у 1961 – тому, що це ще й знак страждань, трагедій.

Стелец: від Гідропарку і через Березняки до Харківського масиву в бік аеропорту «Бориспіль». Це знак зв’язки з іншими країнами, район з великим потенціалом.

Козеріг: весь Печерськ – від вулиці Банкової. По Столичному шосе в бік Козина і Кончі-Заспи. Строгий, похмурий район – але знатний і престижний.

Водолій: парк Дружби Народів, Московський міст, Райдужний масив, Воскресенка та Троєщина. Район відрізняється новизною і просторістю, до речі, близький Росії.

Риби: Борщагівка, Святошин, Біличі та Пуща-Водиця – багато води, а оскільки риби знак духовний, не випадково виникнення тут такої назви як Святошин – від слова “святий”.