Пятниця – найкращий день для продажу нерухомості

До такого висновку прийшли фахівці брокерської фірми Redfin в Сіетлі, проаналізувавши дані продажів в США.

Компанія Redfin провела моніторинг виставлених на продаж об’єктів житлової нерухомості у 16 регіонах США за останні 21 місяць. Вибраний період налічує 1, 2 мільйони об’єктів, що виставлені на продаж.

За підсумками проведеного аналізу брокери виявили, що об’єкти, дані про яких з’явилася в п’ятницю, мали ймовірність, що їх куплять протягом 3 місяців на 12% більше. Також відзначають, що практично всі виставлені на продаж будинку в п’ятницю продаються в середньому за ціною трохи ближче до прайсу. Крім того, «п’ятничні будинку», 18,8% випадків мають більше шансів, що їх захочуть відвідати клієнти компанії Redfin. Будинки, які з’явилися в базі в неділю або понеділок, мали набагато меншу вірогідність зацікавити потенційних покупців.

П’ятничний ажіотаж цілком зрозумілий. Покупці нерухомості, найчастіше планують перегляд будинків на вихідні дні. За даними Redfin на ці дні доводиться в 2,5 рази більше показів нерухомості, ніж у будні дні.

Крім того, брокери припускають, що багато покупців нерухомості сортують зацікавили їх об’єкти по даті і на вихідних хочуть в першу чергу подивитися найсвіжіші пропозиції. У більшості випадків покупці купують варіант, обраний ними в п’ятницю, відповідно будинку виставлені у інші буденні дні просто залишаються непоміченими.